Strona główna arrow Archiwum aktualności 19.06.2018
 logo BIBLIOTEKA GŁÓWNA
AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO
W POZNANIUStrona główna
Informacje o bibliotece
Information for Incoming Students
Szkolenia
Regulamin korzystania
Katalogi
Bazy danych
Czasopisma
Wypożyczalnia Międzybiblioteczna
Ośrodek Informacji Naukowej
Inne biblioteki
AWF Poznań
Statystyka (prowadzona od 01.01.2018)
Odwiedzających: 93043

 
Archiwum aktualności
Nowe bazy pełnotekstowe Drukuj
12.03.2007
Zapraszamy do korzystania z pełnotekstowych baz SPORTDiscus with Full Text oraz Hospitality & Tourism Complete dostępnych od marca b.r. za pośrednictwem serwisu EBSCO
 
Business Source Complete Drukuj
08.03.2007
Zapraszamy do korzystania z Business Source Complete  – najobszerniejszej dostępnej bazy pełnotekstowej z zakresu nauk ekonomicznych i biznesu. Dostęp za pośrednictwem serwisu EBSCO
 
Wykaz czasopism od A do Z Drukuj
01.09.2006
Zapraszamy do korzystania ze zaktualizowanego wykazu czasopism A do Z. Zawiera on odnośniki do pełnych tekstów ponad 20 tysięcy magazynów dostępnych w Czytelni i Sali dostępu do baz Biblioteki Głównej  oraz w komputerach sieci uczelnianej AWF.
 
Uwaga! Drukuj
01.09.2006
Z dniem 1 września b.r. pod adresem: wypozyczalnia@klio.awf.poznan.pl czytelnicy mogą zgłaszać wszelkie zapytania dotyczące Wypożyczalni: możliwości przedłużenia terminu zwrotu książek, wskazania konkretnego tytułu do odkupienia w razie zagubienia książki, aktualnej wysokości opłaty karnej za przetrzymanie książek, a także zmianę adresu itp. .
Przedłużenie terminu zwrotu książek - zgodnie z Regulaminem - można również dokonać przez Internet, ze strony domowej Biblioteki.

 
DynaMed Drukuj
29.05.2006
Zapraszamy do korzystania z dostępu testowego do bazy z zakresu medycyny praktycznej  - DynaMed oraz innych baz medycznych: CINAHL Plus with Full Text, GIDEON, The Scientific & Medical ART Imagebase oraz International Pharmaceutical Abstracts>>>OPIS  ›› wejście 
 
Jedyny starodruk Biblioteki Głównej AWF w Poznaniu. Drukuj
08.05.2006
W zbiorach Biblioteki Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu znajduje się książka
„De arte gymnastica libri sex” autorstwa Hieronymusa Mercurialisa wydana w 1601 roku, w Wenecji, w drukarni słynnej rodziny Giunti.
W 400 lat od śmierci autora warto przypomnieć jego sylwetkę, zwłaszcza adeptom wychowania fizycznego. Także sama książka ze względu na tematykę oraz jako przedmiot sztuki wydawniczej zasługuje na krótkie omówienie. (Pełen tekst starodruku dostępny jest na stronie internetowej WBC)
» Czytaj całość
 
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 41 - 50 z 52
Biblioteka Główna Akademii Wychowania Fizycznego
61-555 Poznań, ul. Droga Dębińska 10C