21.05.2019
 logo BIBLIOTEKA GŁÓWNA
AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO
W POZNANIUStrona główna
Informacje o bibliotece
Information for Incoming Students
Szkolenia
Regulamin korzystania
Katalogi
Bazy danych
Czasopisma
Wypożyczalnia Międzybiblioteczna
Ośrodek Informacji Naukowej
Inne biblioteki
AWF Poznań
Statystyka (prowadzona od 01.01.2019)
Odwiedzających: 68109

 
Objaśnienia listy czasopism elektronicznych od A do Z Drukuj

WYKAZ PEŁNOTEKSTOWYCH CZASOPISM ELEKTRONICZNYCH od A do Z zawiera hiperłącza do czasopism, których pełne teksty artykułów pochodzą z serwisów: EBSCO , Elsevier (Science Direct) - dostępnych dla użytkowników sieci uczelnianej AWF, oraz ogólnodostępnego serwisu DOAJ
Dzięki usłudze użytkownik nie musi poszukiwać interesującego go tytułu czasopisma w każdej z baz po kolei. Po znalezieniu tytułu na liście od A do Z przez aktywny link dotrze do zasobów czasopisma.

Na liście ujęte zostały także tytuły zagranicznych czasopism prenumerowanych bieżąco w wersji drukowanej, wraz z miejscem przechowywania - podanym w kolumnie SERWIS.

Niektóre tytuły mogą się powtarzać - ze względu na dostępność jednego czasopisma w kilku bazach. Lista od A do Z zawiera łącznie ok. 21 970 tytułów.

Karencja 
oznacza, iż opóźnienie w dostępie do najnowszego numeru może wynieść np. 1, 2, 3, 6 lub 12 miesięcy. Jest to uwarunkowane wymogami wydawcy.

Przypominamy, że dostęp do pełnych tekstów czasopism z serwisu Elsevier i EBSCO możliwy jest tylko z komputerów sieci uczelnianej.

W sprawie uwag związanych z wykazem proszę się kontaktować z Aleksandrą Surdyk, mail: ola@klio.awf.poznan.pl, tel. (061) 835-50-90

wejście do wykazu ›››

Ostatnia aktualizacja ( 16.04.2007 )
 
< Poprzedni   Następny >
Biblioteka Główna Akademii Wychowania Fizycznego
61-555 Poznań, ul. Droga Dębińska 10C