Strona główna arrow Informacje o bibliotece arrow Struktura organizacyjna 28.03.2015
 logo BIBLIOTEKA GŁÓWNA
AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO
W POZNANIU

Strona główna
Informacje o bibliotece
Szkolenia
Regulamin korzystania
Katalogi
Bazy danych
Czasopisma
Wypożyczalnia Międzybiblioteczna
Ośrodek Informacji Naukowej
Inne biblioteki
Ciekawe adresy
AWF Poznań
Statystyka (prowadzona od 01.01.2015)
Odwiedzających: 53510

 
Struktura organizacyjna Drukuj

p.o. Dyrektora Biblioteki
Udostępnianie
mgr Małgorzata Francuz

tel. 61-835-50-74 email: francuz@awf.poznan.pl
Zastępca Dyrektora
Ośrodek Informacji Naukowej
mgr Krystyna Kalkowska
tel. 61-835-50-91 email: kalkowska@awf.poznan.pl

Bibliotekarz Systemowy
mgr Danuta Kowalska

tel. 61-835-50-76 email: dkowalska@awf.poznan.pl

Wypożyczalnia
mgr Maria Siekierska

tel. 61-835-50-72 email: siekierska@awf.poznan.pl

Wypożyczalnia Międzybiblioteczna
Aleksandra Surdyk

tel. 61-835-50-90 email: surdyk@awf.poznan.pl

Gromadzenie Wydawnictw Zwartych
mgr Elżbieta Plebańska

tel. 61-835-50-76 email: plebanska@awf.poznan.pl

Czasopisma
mgr Justyna Andrzejczak

tel. 61-835-50-71 email: andrzejczak@awf.poznan.pl

Opracowanie Druków Zwartych
Promocja

mgr Wiesława Szewczyk

tel. 61-835-50-75 email: wszewczyk@awf.poznan.pl
Ostatnia aktualizacja ( 16.02.2015 )
 
Biblioteka Główna Akademii Wychowania Fizycznego
61-555 Poznań, ul. Droga Dębińska 10C; tel. (+48) 61-835-50-74