Strona główna arrow Informacje o bibliotece arrow Struktura organizacyjna 20.12.2014
 logo BIBLIOTEKA GŁÓWNA
AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO
W POZNANIU

Strona główna
Informacje o bibliotece
Szkolenia
Regulamin korzystania
Katalogi
Bazy danych
Czasopisma
Wypożyczalnia Międzybiblioteczna
Ośrodek Informacji Naukowej
Inne biblioteki
Ciekawe adresy
AWF Poznań
Statystyka (prowadzona od 01.01.2014)
Odwiedzających: 253009

 
Struktura organizacyjna Drukuj

p.o. Dyrektora Biblioteki
Udostępnianie
mgr Małgorzata Francuz

tel. 61-835-50-74 email: mfrancuz@klio.awf.poznan.pl
Zastępca Dyrektora
Ośrodek Informacji Naukowej
mgr Krystyna Kalkowska
tel. 61-835-50-91 email: kkalkowska@klio.awf.poznan.pl

Bibliotekarz Systemowy
mgr Danuta Kowalska

tel. 61-835-50-76 email: dkowalska@klio.awf.poznan.pl

Wypożyczalnia
mgr Maria Siekierska

tel. 61-835-50-72 email: msiekierska@klio.awf.poznan.pl

Wypożyczalnia Międzybiblioteczna
Aleksandra Surdyk

tel. 61-835-50-90 email: asurdyk@klio.awf.poznan.pl

Gromadzenie Wydawnictw Zwartych
mgr Elżbieta Plebańska

tel. 61-835-50-76 email: eplebanska@klio.awf.poznan.pl

Czasopisma
mgr Justyna Andrzejczak

tel. 61-835-50-71 email: jandrzejczak@klio.awf.poznan.pl

Opracowanie Druków Zwartych
Promocja

mgr Wiesława Szewczyk

tel. 61-835-50-75 email: wszewczyk@klio.awf.poznan.pl
Ostatnia aktualizacja ( 28.08.2014 )
 
Biblioteka Główna Akademii Wychowania Fizycznego
61-555 Poznań, ul. Droga Dębińska 10C; tel. (+48) 61-835-50-74