Strona główna arrow Informacje o bibliotece arrow Struktura organizacyjna 19.12.2018
 logo BIBLIOTEKA GŁÓWNA
AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO
W POZNANIU



Strona główna
Informacje o bibliotece
Information for Incoming Students
Szkolenia
Regulamin korzystania
Katalogi
Bazy danych
Czasopisma
Wypożyczalnia Międzybiblioteczna
Ośrodek Informacji Naukowej
Inne biblioteki
AWF Poznań
Statystyka (prowadzona od 01.01.2018)
Odwiedzających: 213459

 
Struktura organizacyjna Drukuj

Dyrektor Biblioteki
mgr Aleksandra Staniszewska

tel. 61-835-50-75 email: staniszewska@awf.poznan.pl

Gromadzenie Wydawnictw Zwartych
mgr Elżbieta Plebańska

tel. 61-835-50-76 email: plebanska@awf.poznan.pl

Gromadzenie Czasopism i Wydawnictw Elektronicznych
Ośrodek Informacji Naukowej
mgr Justyna Andrzejczak

tel. 61-835-50-71
tel. 61-835-50-90
email: andrzejczak@awf.poznan.pl

Wypożyczalnia
mgr Lidia Kuźmicka

tel. 61-835-50-72 email: wypozyczalnia@awf.poznan.pl

Czytelnia
Irmina Kowalska

tel. 61-835-50-77 email: ikowalska@awf.poznan.pl

Magazyn
Ewa Pazder

tel. 61-835-50-73 email: pazder@awf.poznan.pl

Ośrodek Informacji Naukowej
Bibliometria
mgr Gizela Nowacka

tel. 61-835-50-91

email: gnowacka@awf.poznan.pl

email: oin@awf.poznan.pl

Ośrodek Informacji Naukowej
Wypożyczalnia Międzybiblioteczna
Bibliotekarz Systemowy
mgr Ewa Fajfer

tel. 61-835-50-90 email: fajfer@awf.poznan.pl
Ostatnia aktualizacja ( 15.10.2018 )
 
Biblioteka Główna Akademii Wychowania Fizycznego
61-555 Poznań, ul. Droga Dębińska 10C